..OBCHODNÍ PODMÍNKY

Provozovatel internetového obchodu

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je Mgr. Hana Solnicová, Ježkovice 16, 683 04 Drnovice, Česká republika. IČ: 878 36 246

Objednávka zboží

Vaše řádně vyplněná objednávka je okamžikem odeslání prostřednictvím našeho internetového obchodu považována za závaznou. Zasláním této objednávky stvrzujete, že souhlasíte s těmito obchodními podmínkami.

Kupní smlouva

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem zaplacení a převzetí objednaného zboží. Tímto na Vás přechází vlastnické právo k tomuto zboží. Ke každému obdržíte doklad o prodeji, popřípadě fakturu. Tento doklad o zaplacení zboží uschovejte pro případ reklamace.

Ceny zboží

Nejsem plátce DPH. Všechny ceny za zboží v našem obchodě jsou proto konečné.

Dodací lhůty

Výrobky, které jsou skladem, obdržíte během pěti pracovních dnů, nejpozději do jednoho týdne od přijetí Vaší objednávky. V případě, že si vyberete z naší nabídky výrobky označené NA OBJEDNÁVU či NA ZAKÁZKU, budu Vás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu informovat, v jakém termínu bude zboží k dodání. Vzhledem k časové náročnosti výroby keramiky se dodací lhůta pohybuje mezi 3-6 týdny.

Způsob dodání a úhrady

Objednanou keramiku Vám pečlivě zabalíme a doručíme Českou poštou. Můžete si vybrat ze dvou způsobů úhrady – platby předem na náš bankovní účet (125 Kč) a dobírky (169 Kč).

Některé drobnější výrobky (šperky, knoflíky…) zasíláme v bublinkové obálce se sníženým poštovným (platba převodem 40 Kč, dobírka 85Kč). U platby bankovním převodem Vám naše číslo účtu zašleme společně s potvrzením objednávky na Váš e-mail.

Svou objednávku si můžete vyzvednout také osobně v KERAMICKÉ DÍLNĚ POD ČERNOVEM (Ježkovice 16, 683 04 Drnovice).

Záruka na zboží

Na zboží poskytujeme standardní zákonnou záruku 24 měsíců od data prodeje. Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na poškození keramiky způsobené zejména pádem, hrubým zacházením, nebo jiným nevhodným používáním s ohledem na povahu a účel výrobku. Keramika svou povahou patří mezi křehké zboží.

Reklamace

Na zboží se vztahuje zákonem stanovená záruční lhůta. U oprávněných reklamací se prodávající zavazuje bezplatně závadu odstranit či vyměnit produkt za nový, popřípadě a po dohodě s kupujícím, vyměnit produkt za obdobný či vrátit peníze.

V případě doručení zboží v poškozeném obalu má kupující právo zboží nepřevzít od dopravce, za poškození obalu a obsahu zásilky zodpovídá dopravce, doporučujeme ihned sepsat reklamační protokol s dopravcem a co nejdříve informovat odesílatele.

Pokud dojde k závadě na zboží v průběhu záruční doby, má právo kupující zboží reklamovat a to bez odkladu po zjištění závady, spolu s reklamovaným zbožím je nutno přiložit kopii prodejního dokladu a stručný popis závady. Reklamovat nelze zboží opotřebené nesprávným používáním nebo špatným skladováním.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ručně zhotovované výrobky, nemohou být ani typově shodné kusy keramiky naprosto stejné. Malé rozdíly v rozměrech, drobné nedokonalosti ve struktuře glazur či proměnlivé odstíny jejich barev jsou pro ruční výrobu keramiky typické a dotvářejí její originální charakter. Nemohou proto být předmětem reklamace.

Odstoupení od kupní smlouvy

Dle zákona 367/2000 Sb. můžete nejpozději do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy. V tomto případě je nutné vrátit zboží nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, s prodejním dokladem, v původním obalu a na vlastní náklady. Doporučujeme zásilku také pojistit. O úmyslu odstoupit od smlouvy, je nutné nás informovat zasláním e-mailu na adresu dilna@kochatele.cz, nebo doporučeným dopisem na shora uvedenou adresu. Vrácené zboží zaslané na dobírku nebude převzato. Po obdržení vráceného zboží Vám do 30 dnů vrátíme zpět odpovídající částku (kupní cenu zboží + poštovné) předem dohodnutým způsobem (poštovní poukázka, převod na účet).

Ochrana osobních údajů

Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účel vyřízení Vaší objednávky. Tyto osobní údaje budou chráněny před zveřejněním a zneužitím třetí osobou (dle zák.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů). Pokud si budete kdykoliv přát své osobní údaje vymazat, stačí poslat e-mail s touto žádostí na naši e-mailovou adresu.

Komentáře nejsou povoleny.